Współpraca i Kontakt

Cieszę się, że tu zaglądasz, to znaczy że podoba Ci się mój blog kulinarny. Dla mnie to zaszczyt, gdy do grona czytelników dołącza kolejny miłośnik mojego świata kulinarii. Blog prowadzę od zeszłego roku i dla pasjonata kulinarnego jest to największa nagroda, kiedy patrzę na pokaźny zbiór różnych przepisów. Każdy z nich jest wyjątkowy, stworzony z miłością i wielkim zapałem, każdemu mogę przypisać pewną historię, bo kocham to co robię. Poświęcam blogu wiele czasu, wciąż eksperymentuję, poszukuje nowych połączeń smaków i aromatów, próbuję i nie poddaję się. Wytrwale realizuję swoje zamierzenia i misję, jaką jest zdrowa dieta w dobie sztucznego żywienia. To duże wyzwanie, ponieważ muszę się zmierzyć z nienaturalnymi produktami i zastąpić je ekologicznymi substytutami. Przepisy tworzę sama i wielokrotnie sprawdzam ich wykonanie, dodając nowe składniki. Na koniec fotografuję moje dzieła kulinarne, bo to największy dowód na to, że potrawa wygląda wspaniale i zachęca do zjedzenia. Używam sprzętu dobrej jakości i nie korzystam z programów do obróbki zdjęć. Moje wizje fotograficzne to czysty spontan. Zawsze mam głowę świeżych pomysłów. Chcę się nauczyć nowych możliwości w dziedzinie fotografii, poznać tajniki sztuki gotowania, ciągle doświadczać i rozwijać mój blog kulinarny Moja Chochla. Życie jest zbyt krótkie, aby nie realizować swoich marzeń i pasji.

Nawiążę współpracę:
-recenzja i testowanie przepisów z książek kucharskich i czasopism kulinarnych oraz testowanie produktów spożywczych, materiałów związanych z kuchnią i gotowaniem
– przeprowadzenie testów i prezentacja produktów AGD z indywidualnie przygotowana sesja zdjęciowa i przepisami.
-konkursów dla moich czytelników na łamach blogu Moja Chochla
-artykułów sponsorowanych w tematyce zdrowego żywienia i przepisów kulinarnych
-barter
-kampanii reklamowych
-produkt wymieniony w liście składników lub zawarty na zdjęciu
-lokowania produktów w przepisach kulinarnych na blogu, portalach społecznościowych

Jeśli prowadzisz restaurację, cukiernię, kawiarnię wykonam zdjęcia i umieszczę na blogu. Napiszę szczerą i rzetelną opinię.

Chętnie wezmę udział w akcjach promocyjnych produktów spożywczych, targach i warsztatach kulinarnych.

Jeśli zainteresował Cię mój blog skontaktuj się ze mną.

_MG_9287
Justyna Basista
adres email : orschi.zar@wp.pl

Facebook :https://web.facebook.com/mojachochla/

Instagram : https://www.instagram.com/orschi.zar/

Print Friendly